Karina Zapart-Reichert

Lekarz Stomatolog Ortodonta

Jestem lekarzem stomatologiem, absolwentką  Akademii Medycznej w Łodzi. Tytuł Master of science in orthodontics uzyskałam na Uniwersytecie w Krems, w Austrii. Od początku mojej kariery zawodowej związana jestem z Krakowem. Obecnie dzięki ogromnej zdobytej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu z zakresu Stomatologii ogólnej i ortodoncji w pełni profesjonalnie planuję i skutecznie przeprowadzam kompleksowe leczenie pacjenta. Zafascynowana ortodoncją, z pasją wciąż pogłębiam swoją wiedzę.

Prywatnie jestem mamą  córki i dwóch synów oraz właścicielką kota, dwóch psów i rybek. Interesuję się motoryzacją. Moją pasją jest muzyka poważna i jazzowa. Od zawsze w życiu towarzyszy mi sport i dobra książka. Uwielbiam podróże i wloską kuchnię. Jestem osobą dokładną i świetnie zorganizowaną. Biegle władam językiem angielskim, rosyjskim oraz uczę się języka francuskiego.

Barbara Obuchowicz

Dr nauk medycznych, specjalista endodonta

Jestem lekarzem stomatologiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2000 r. jestem związana z Instytutem Stomatologii, gdzie pełnię funkcję asystenta w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Posiadam tytuł doktora nauk medycznych oraz specjalizację w zakresie Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Przedmiotem mojego szczególnego zainteresowania jest endodoncja, mikroendodoncja oraz stomatologia zachowacza. Moi pacjenci cenią mnie za dokładność, delikatność  oraz skuteczność leczenia. Swoją wiedzę wciąż pogłębiam na licznych kursach i szkoleniach.

Prywatnie jestem żoną oraz mamą dwójki dzieci. Pasjonują mnie podróże oraz sport.

Iwona Zapart

Asystentka Ortodontyczna

Jestem magistrem ekonomii i dyplomowaną higienistką. Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą i lubiącą kontakt z ludźmi. Bardzo łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Lubię muzykę, ambitne  kino europejskie oraz dobrą książkę. Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu, najchętniej na rowerze szosowym. Prywatnie mam męża i syna.

Anna Rówińska

Manager Gabinetu

Jestem absolwentką Uniwersytetu Rolniczego i Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Uwielbiam nowe wyzwania i kontakt z człowiekiem skąd wzięła się moja współpraca z gabinetem Ortodenti. Jestem osobą empatyczną, życzliwą i chętną do pomocy. Dbam o przyjazną atmosferę w gabinecie i staram się aby każdy poczuł się tu dobrze i bezpiecznie. Jestem menadżerem i kierownikiem administracyjnym w jednej osobie. Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch synów. Moją pasją jest rękodzielnictwo artystyczne i fotografia. Uwielbiam czytać i podróżować.